Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
Je gebruikt een niet-ondersteunde browser. Deze site kan er anders uitzien dan je verwacht.

Master's Students

Bartels, Ilse

Room C2.116A

 

van den Brink, Annika

Room C2.116A

 

Caruso, Eleonora

Room C2.116A

eleonora.caruso@student.uva.nl

Debisarun, Dronika

Room C4.105

dronika.debisarun@student.uva.nl

van Eeden, Simon

Room C2.116A

 

Dani van Enk

van Enk, Dani

Room C4.105

dani.vanenk@student.uva.nl

van Etten, Marieke

Room C4.105

marieke.vanetten@student.uva.nl

Fenne, Siem

Room C2.116A

 

Goldman, Thomas

Room C4.105

thomas.goldman@student.uva.nl

de Graaf, Yannik

Room C4.105

yannick.degraaf@student.uva.nl

van Hese, Emily

Room C2.116A

 

Janssen, Leoni

Room C2.116A

leoni.janssen@student.uva.nl

Jeene Castro, Joel

Room C4.105

joel.jeenecastro@student.uva.nl

Kok, Sarah

Room C4.105

sarah.kok@student.uva.nl

Konijn, David

Room C2.116A

 

Konijn, Tom

Room C4.105

tom.konijn@student.uva.nl

Lee, Joshua

Room C4.105

joshua.lee@student.uva.nl

Leguijt, Bram

Room C4.105

bram.leguijt@student.uva.nl

Leichtnam, Robin

Room C4.105

robin.leichtnam@student.uva.nl

Lemmens, Christian

Room C4.105

christian.lemmens@student.uva.nl

Ma, Yixuan

Room C4.105

yixuan.ma@student.uva.nl

Majoor, Sebastiaan

Room C4.105

sebastiaan.majoor@student.uva.nl

Matamoro, Teresa

Room C2.116A

 

Matthijsse, Jip

Room C2.116A

 

Meijn, Jelle

Room C4.105

jelle.meijn@student.uva.nl

Mraz, Georgia

Room C2.116A

georgia.mraz@student.uva.nl

Najafiziyazi, Mahdi

Room C2.116A

mahdi.najafiziyazi@student.uva.nl

Nowowiejske, Maria

Room C2.116A

Marial.nowowiejske@student.uva.nl

Okkuscu, Okan

Room C4.105

okan.okkuscu@student.uva.nl

Parkosidis, Adam

Room C2.116A

 

Patel, Maitrey

Room C2.116A

 

Peters, Nathan

Room C2.116A

 

Pinto, Mariana

Room C2.116A

mariana.pinto@student.uva.nl

Pujol Hernandez, Gerard

Room C4.105

gerard.pujolhernandez@student.uva.nl

Reitsma, Iris

Room C4.105

iris.reitsma@student.uva.nl

Rinsema, Hidde

Room C4.105

hidde.rinsema@student.uva.nl

Rojas Martinez, Kana Mariana

Room C2.116A

 

Simion, Gabriel

Room C2.116A

gabriel.simion@student.uva.nl

Shih, Jim

Room C2.116A

 

Stroet, Michael

Room C2.116A

michael.stroet@student.uva.nl

Tangney, Tess

Room C2.116A

 

Teenstra, Anno

Room C4.105

anno.teenstra@student.uva.nl

Teja Kanumalla, Sai Krishna

Room C4.105

sai.krishna.teja.kanumalla@student.uva.nl

Temming, Freek

Room C2.116A

 

Timmerman, Patrick 

Room C4.105

patrick.timmerman@student.uva.nl

Valdata, Ruggero

Room C2.116A

 

Verbeek, Valentijn

Room C4.105

valentijn.verbeek@student.uva.nl

Zervas, Giorgos

Room C4.105